Hierbij de uitslagen van de Avé Leudal Cross, gehouden op een gedeeltelijk nieuw parcours, onder goede weersomstandigheden.
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑
MSEN, LANGE CROSS
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 31:14
2 Kas van Veen 81 Prins Hendrik 31:57
3 Werner Gentle 86 Lopersgroep Deurne 33:07
4 Rob Linders 75 Venlo 34:08
5 Kenny Janssen 89 Atletiek Helden 34:45
6 Stefan van Deurzen 79 AV Weert 35:07
7 Ronald Langenhuizen 77 Roermond 35:28
8 Guido Klaassen 93 Swift 35:29
9 Michiel Voncken 88 Deurne 35:30
10 Sjuul Postulart 94 Cifla 36:56
11 Wesley Sleegers 84 HAC 37:20
12 Ron Spreeuwenberg 91 Atletiek Helden 37:40
13 Erik van den Heuvel 84 Swalmen 38:38
14 Carlos Lima 76 Weert 38:40
15 Roel Peters 78 HAC 39:00
16 Roger Sieben 77 Atletiek Leudal 39:22
17 Tim Huijten 88 STAP 41:04
18 Hans Faassen 75 Scopias 42:38
19 Jos Voets 83 Weert 44:15
20 Daan Mens 75 Haarlem 44:24
21 Radek Winiarski 79 Someren 50:57
M40, LANGE CROSS
1 Pascal Hodselmans 70 Scopias 35:27
2 Noa Schipper 72 Geldrop Runners 37:26
3 Bas van Beek 73 baarlo 38:30
4 Hans Steijaert 70 HAC 38:43
5 Karl van Daal 74 Venray 43:43
6 Jack Wienhoven 70 Venlo 46:07
M45, LANGE CROSS
1 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 34:39
2 Michel Hodenius 69 STAP 37:32
3 Frans Hool 65 AVON 38:24
4 Eric van Mierlo 66 Roermond 41:43
5 Arjan Biemans 69 Lopersgroep Deurne 42:50
6 Luc Cools Brunssum 44:17
M50, LANGE CROSS
1 Wim Janssen 63 Atletiek Helden 36:10
2 Anton van den Heuvel 64 GAC Gemert 37:12
3 Bert van Bogget 62 Atletiek Leudal 38:38
4 John Kocken 61 HAC 39:07
5 Ibrahim Hassan Geldrop Runners 39:26
6 Hans Peeters 61 Atletiek Helden 40:13
7 Ton van der Honing 64 Swift 42:03
8 Guus Bruijsters 60 Beek en Donk 42:18
9 Henk Corstjens Ittervoort 44:06
10 Frank Heijkers 64 Haelen 44:23
UITSLAGENLIJST
08‑02‑2015 16:58 Pag: 2
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑
11 Wilfred Klaassen 61 Swift 48:38
12 Gerard Joosten 64 Meerlo 48:48
13 Henk Tillie 62 Wijlre 51:13
M55, LANGE CROSS
1 Jack Niessen 58 ATV Venray 35:26
2 Henk van Eck 56 GAC Gemert 37:43
3 Adriaan Dekkers 56 GAC Gemert 38:00
4 Thijs Verstappen 59 Atletiek Leudal 43:09
5 Jos van Berkel 58 STAP 44:15
6 Paul Levie 57 Roermond 44:24
7 Henk van der Raadt 59 STAP 45:09
8 Hubert Leenen 56 Roermond 45:22
9 Ad de Laat 57 Geldrop Runners 45:47
10 Ad Meeuws 58 ’t Jasper Sport 46:42
11 Wim Oosse 58 Haelen 46:58
12 Lauran Bouwmans 59 ’t Jasper Sport 47:22
13 Hans Bos 58 Atletiek Helden 48:06
M60, LANGE CROSS
1 Har Boonen 52 Atletiek Leudal 40:57
2 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 41:37
3 Henk van Zantvoort 51 Loopgroep Aart Stigt 41:38
4 J Beelen 54 Atletiek Leudal 42:58
5 Jan vd Rijdt 52 ’t Jasper Sport 43:37
6 Piet Jaspers 52 ’t Jasper Sport 44:12
7 Jasper van der Toorn 45 Geldrop Runners 48:11
8 Jo Klerken 49 ATV Venray 54:52
VSEN, LANGE CROSS
1 Kim Walraven 73 Geldrop Runners 40:18
2 Magda Winiarska 80 Someren 44:04
3 Judith Peeters 72 Blerick 44:05
4 Rian Worms 86 STAP 47:28
5 Evelyn Cortenbach 56 Haelen 47:29
6 Miranda Wienhoven 62 Venlo 51:35
7 Rachel Wusterman 67 Eindhoven 52:13
8 Karen Farri 61 STAP 53:35
9 Monique Boots 76 AV Weert 53:56
10 Veron Barten 75 Atletiek Leudal 54:34
11 Annemarie van de Broek 82 Geldrop 1:01:53
MKORT, KORTE CROSS
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 15:36
2 Teun Duisters 93 Budel 16:27
3 Rens van Dongen 88 Scopias 16:52
4 Manfred Herzog 67 Karst (GER) 17:37
5 Fred Boonen 67 Scopias 17:41
6 Rob Janssen 81 AV Weert 18:03
7 Jack Beijnsberger 61 Atletiek Leudal 18:36
UITSLAGENLIJST
08‑02‑2015 16:58 Pag: 3
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑
8 Jos Janssen 64 Geldrop Runners 18:42
9 Andreas Thurau 61 Karst (GER) 18:45
10 Fre Wolters 59 Swalmen 18:46
11 Ara van den Eiijnde 85 GAC Gemert 18:53
12 Edward Wanten 67 Beesel 19:29
13 André Matthijssen 66 Lopersgroep Deurne 20:25
14 Roland Jurgens 56 Melderslo 20:31
15 Peter van Lierop 67 AV Weert 20:34
16 Eric Jacobs 66 AV Weert 20:36
17 Ben Jurgens 86 Melderslo 20:49
18 Perry Peeters 62 Baarlo 21:50
19 Hendrik‑Jan Hool 60 AVON 21:57
20 Ulrich Schramm 61 Neuss (GER) 22:26
21 Harrie Bos 58 Helmond 22:29
22 Jan van Lessen 65 Neuss (GER) 22:50
23 Kenny van de Ven 81 Lopersgroep Deurne 22:53
24 Marcel Hulsman 67 Heel 23:00
25 Peter Giesen 71 Geldrop Runners 24:03
26 Nick van Rijt 97 Haelen 24:12
27 Joof Oosterbaan 49 Swift 24:19
28 John van Noort 49 Eindhoven 25:47
29 Frank de Roy 51 Geldrop Runners 27:23
VSEN, KORTE CROSS
1 Myrthe Meex 83 Achilles‑Top 20:58
2 Kristel Matthijssen 92 Lopersgroep Deurne 23:18
3 Sanne Caelers 92 Atletiek Leudal 23:30
4 Jorien van Deursen 86 Geldrop Runners 24:17
5 Yvonne Jaspers 91 LOGO 25:23
6 Lieke Seunis 89 Atletiek Leudal 26:45
7 Janneke Van den Reek 84 Geldrop Runners 26:56
V35, KORTE CROSS
1 Sabine Zelen 77 Atletiek Helden 18:50
2 Fannie van Bree 73 GAC Gemert 19:47
3 Joscha van Rijt 70 Haelen 23:45
4 Suzan Handels‑Wiertz 71 Weert 24:37
5 Kirsten Schamm 76 Nederweert 27:17
V45, KORTE CROSS
1 Lily‑Anne Smeets 66 Swift 21:09
2 Henny Dekkers 58 GAC Gemert 21:31
3 Lilian van Rijt 65 Atletiek Helden 22:25
4 Monique Spoor 66 Helmond 22:34
5 Marie‑jose Verstegen 61 Atletiek Leudal 25:19
JJUNA, 4800M JA/JB
1 Rik van der Sterren 96 Scopias 16:38
2 Daan Gehlen 97 Herkenbosch 16:54
3 Sijbren Altena 97 Scopias 17:09
UITSLAGENLIJST
08‑02‑2015 16:58 Pag: 4
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑
4 Daan Derks 97 Nijmegen Atletiek 17:43
5 Ramon van Ophoven 97 Atletiek Leudal 18:02
6 Tim Wienhoven 97 Scopias 18:42
7 Ton Winkelmolen 97 Atletiek Leudal 21:54
JJUNB, 4800M JA/JB
1 Guus Winkelmolen 98 Swift 16:04
2 Daan van de Mortel 99 Lopersgroep Deurne 16:43
3 Rens Simons 98 Venloop Running Team 17:42
4 Imr Dielis 99 Lopersgroep Deurne 18:01
5 Stan Arts 99 Lopersgroep Deurne 18:15
6 Job Derks 99 Atletiek Leudal 19:24
7 Stijn Verbruggen 98 GAC Gemert 19:24
8 Noah Hueijerjans 98 Atletiek Leudal 21:06
MJUNA, 2825M MA/MB/JC
1 Michelle Musumeci 97 Cifla 10:23
2 Lina van Eert 97 Bornem 10:34
3 Jinte Meertens 96 Lanaken 11:33
4 Lisanne Bijnen 96 HAC 11:36
5 Susan Houben 97 AV Weert 14:38
MJUNB, 2825M MA/MB/JC
1 Daniels Lotte 99 Bilzen 12:12
2 Elke van Rooij 99 Atletiek Leudal 12:28
3 Karin Flipsen 98 AV Weert 12:56
4 Hannah Kochx 99 Atletiek Leudal 15:17
JJUNC, 2825M MA/MB/JC
1 Jaimy Voogt 00 Energie 9:44
2 Stan Ubachs 00 Swift 9:57
3 Koen Terheijden 00 Liessel 10:05
4 Bodhi van Selon 00 Lopersgroep Deurne 10:09
5 Siem Winkelmolen 01 Swift 10:18
6 Laurens Handels 00 AV Weert 10:18
7 Daniël van Tetering 00 Nijmegen Atletiek 10:54
8 Pieter Vriends 01 Lopersgroep Deurne 10:54
9 Rik Hanssen 01 AV Weert 11:06
10 Thijs Vermeulen 00 ATV Venray 11:12
11 Davy Schoeber 01 HAC 11:13
12 Thomas van Vlerken 00 HAC 11:32
13 Daan Verbakel 00 HAC 12:01
14 Martijn Jansen 01 Scopias 12:21
15 Loek Vossen 00 AV Weert 12:22
16 Rick Driessen 00 AV Weert 12:23
17 Sjoerd Waterschoot 01 HAC 12:26
18 Jasper Meulen 01 AV Weert 12:37
19 Daan Moons 00 AV Weert 12:55
20 Willem Teunissen 01 AV Weert 12:58
UITSLAGENLIJST
08‑02‑2015 16:58 Pag: 5
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑
MJUNC, 2520M MC
1 Vera Sneijders 01 HAC 8:00
2 Fenne Janssen 01 Venloop Running Team 8:03
3 Anne van Heeckeren 00 Scopias 8:04
4 Drea van Dooren 00 Bilzen 8:13
5 Carlijn van Kersen 00 Atletiek Maastricht 8:13
6 Channelyn Ambrosiussen 01 HAC 8:17
7 Jette Winkelman 01 Asten 8:30
8 Tami Samson 01 Maastricht 8:39
9 Claudia Steehouder 00 HAC 8:41
10 Anouk Schrijnemaekers 00 AV Weert 8:42
11 Vera Vullings 01 ATV Venray 9:13
12 Sarah Buist 01 AV Weert 9:15
13 Isa Bongers 01 Atletiek Leudal 9:22
14 Anna Berkers 01 Lopersgroep Deurne 9:27
15 Aafke Wienen 01 Atletiek Leudal 9:40
16 Floor Blom 01 Atletiek Leudal 9:41
17 Janna Doumpas 01 ’t Jasper Sport 9:45
18 Imke van Rens 01 ATV Venray 9:56
19 Chloë van Selow 01 Lopersgroep Deurne 10:02
20 Sigrid van Gemert 00 AV Weert 10:05
21 Judith Verscheijden 01 AV Weert 10:15
22 Nynke Janssen 01 AV Weert 10:21
23 Laura van Loon 01 AV Weert 10:22
24 Yente Dielis 01 Lopersgroep Deurne 10:27
25 Eline Demandt 00 Caesar 10:42
26 Manon Lutt 00 Caesar 10:42
JJUND, 2520M JD
1 Guus Winkelman 03 ’t Jasper Sport 7:38
2 Thijs van Lith 02 HAC 7:47
3 Maarten Debeij 02 ’t Jasper Sport 8:22
4 Mike van Wouwe 03 HAC 8:29
5 Jesper Sterren van Der 03 Caesar 8:32
6 Thijmen Poels 03 ATV Venray 8:32
7 Tijn Pouwels 03 ATV Venray 8:34
8 Tom Honings 02 Lopersgroep Deurne 8:43
9 Funs Aerts 02 Scopias 8:45
10 Timo Thomas 02 Scopias 8:49
11 Carlo Schoonen 03 HAC 8:51
12 Teun Nagel 03 ’t Jasper Sport 8:58
13 Jens Vossen 02 AV Weert 9:00
14 Luc Stappers 03 HAC 9:00
15 Jesper Gloudemans 02 Deurne 9:08
16 Jaap Rutten 03 ATV Venray 9:12
17 Nick Ubachs 03 Swift 9:17
18 Luuk Leendert Van 03 Caesar 9:27
19 Jordy Dols 02 Unitas 9:34
20 Loek Peute 03 Atletiek Helden 9:55
21 Xander Bosman 03 Scopias 10:07
UITSLAGENLIJST
08‑02‑2015 16:58 Pag: 6
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑
22 Wytze Hepburn 03 Scopias 10:31
23 Han Baselier 02 Lopersgroep Deurne 10:36
24 Job Berghs 03 Atletiek Leudal 10:38
25 Jasper van Oudheusden 03 HAC 11:05
26 Jean Wilms 03 ATV Venray 11:32
27 Zep Alsters 03 Atletiek Helden 11:45
28 Gert Vogelsangs 03 ATV Venray 12:47
MJUND, 1690M MD
1 Pauke van Dijk 03 Lopersgroep Deurne 5:27
2 Vera Versteegen 02 ATV Venray 5:34
3 Nina Honigh 02 Cifla 5:36
4 Jill Wanten 03 Swift 5:47
5 Tara Goossens 02 ATV Venray 5:47
6 Madelief Vaessen 02 AV Weert 5:50
7 Isa Nadi 02 Lopersgroep Deurne 6:00
8 Kirsten Maes 02 Unitas 6:04
9 Jane Wanten 03 Swift 6:10
10 Brenne Cauberg 03 Riemst 6:16
11 Manon van Rooij 02 Atletiek Leudal 6:18
12 Resy van Iersel 02 ’t Jasper Sport 6:25
13 Maud Daemen 03 Caesar 6:25
14 Merel Voncken 02 Caesar 6:25
15 Anke van Rooijen 03 Atletiek Leudal 6:44
16 Milou Dormans 03 Caesar 6:50
17 Mo Hermanns 03 Atletiek Leudal 6:51
18 Kiara van Haandel 03 Lopersgroep Deurne 6:56
19 Lieke van Bussel 03 Scopias 6:58
20 Amy van Veen 03 AV Weert 7:00
21 Alice Leijssen 03 ATV Venray 7:02
22 Laura Zelen 03 Atletiek Leudal 7:10
23 Carolien Winiarska ’t Jasper Sport 7:16
24 Cerèn Peters 03 ATV Venray 7:52
JPUPA, 1690M JPA
1 Falco Aarts 04 Atletiek Maastricht 5:22
2 Rijan Rooijackers 04 GAC Gemert 5:35
3 Jarno Janssen 04 AV Weert 5:36
4 Jeroen van Lith 05 HAC 5:48
5 Guus van Riel 05 Atletiek Helden 5:49
6 Tijn Meuwissen 04 AV Weert 5:52
7 Timo Klomp 05 HAC 5:54
8 Stijn van Pol 05 Atletiek Leudal 5:56
9 Gijs Buist 05 AV Weert 5:59
10 Jaimy Lannoy De 04 Caesar 5:59
11 Liam Ernst 04 Scopias 6:04
12 Jip van den Heuvel 04 Atletiek Maastricht 6:05
13 Riks Pollen 04 Scopias 6:11
14 Teun van Dijk 04 Asten 6:12
15 Mik van der Hulst 04 AV Weert 6:15
UITSLAGENLIJST
08‑02‑2015 16:58 Pag: 7
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑
16 Joep ten Houten 05 HAC 6:17
17 John Linders 05 Lopersgroep Deurne 6:24
18 Wout Kremers 04 Caesar 6:25
19 Gijs van Lieshout 04 HAC 6:25
20 Tjeerd Buist 05 AV Weert 6:26
21 Jouri Strijbosch 04 ’t Jasper Sport 6:27
22 Rick Faassen 04 Scopias 6:28
23 Kars Reijnen 04 HAC 6:29
24 Stijn Hilhorst 05 ’t Jasper Sport 6:32
25 Bjorn Vervoort 05 Atletiek Helden 6:35
26 Jordy Soer 04 AV Weert 6:40
27 Ralf Steinmetz 05 AV Weert 6:58
28 Luke Smit 04 HAC 6:58
29 Lars Vermazeren 05 Lopersgroep Deurne 7:02
30 Jan van Well 04 Lopersgroep Deurne 7:04
31 Jesse van Roy 05 Atletiek Leudal 7:19
32 Wout Kunnen 05 AV Weert 7:25
33 Roel van Engeland 04 HAC 7:29
34 Max Wilms 05 Atletiek Helden 7:39
35 Owen Badur 05 HAC 7:53
36 Roel Fransen 05 Lopersgroep Deurne 8:37
MPUPA, 1690M MPA
1 Bo Spoor 04 HAC 5:31
2 Iris van den Heuvel 04 Atletiek Maastricht 5:37
3 Fien Peussens 04 Bilzen 5:40
4 Nanne Loman 05 Swift 5:41
5 Lina Vercoulen 04 Scopias 5:48
6 Carlijn Mols 04 Achilles‑Top 5:52
7 Tess Goessens 04 Caesar 6:07
8 Demi de Vries 04 HAC 6:09
9 Marit Joris 04 Atletiek Leudal 6:12
10 Lynn Behnke 05 Scopias 6:17
11 Kiki Kooijman 05 AV Weert 6:19
12 Lieke Rijk 04 Swift 6:24
13 Xenia Raptis 04 Scopias 6:25
14 Lisa Roumen 04 Atletiek Leudal 6:27
15 Valerie Chu 05 AV Weert 6:30
16 Isis Levels 05 Scopias 6:30
17 Eva van der Putten 05 HAC 6:33
18 Anouk Zelen 05 Atletiek Leudal 6:34
19 Lisan Stijnen 05 Caesar 6:41
20 Inge Smits 05 AV Weert 6:42
21 Trijn Litjens 04 AV Weert 6:45
22 Nienke Gloudemans 04 Lopersgroep Deurne 6:46
23 Silja Lokerse 04 Scopias 6:47
24 Maureen Mols 05 Achilles‑Top 6:48
25 Myrthe Borstlap 04 Scopias 6:50
26 Jikke van Dijk 05 Lopersgroep Deurne 6:50
27 Eva Verhoeven 04 Hordt 6:50
UITSLAGENLIJST
08‑02‑2015 16:58 Pag: 8
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑
28 Robin Nadi 05 Lopersgroep Deurne 6:50
29 Merle van Aarsen 04 Atletiek Leudal 6:56
30 Lobke Pollen 05 Scopias 6:56
31 Aafke Bens 04 Swift 7:06
JPUPB, 1690M JPB
1 Thomas Aerdts 06 Scopias 5:52
2 Timo van Bergen 06 Swift 6:04
3 Arjen Hepburn 06 Scopias 6:06
4 Stijn Zelen 06 Atletiek Leudal 6:09
5 Ruben Cortjens 06 Lanaken 6:18
6 Lasse Reijnen 06 HAC 6:20
7 Mathijs Hamers 06 Swift 6:22
8 Ramses ten Houten 06 HAC 6:23
9 Tijn van Rens 06 ATV Venray 6:24
10 Jens van de Laar 06 ATV Venray 6:28
11 Yorick Snijders 06 Atletiek Leudal 6:45
12 Mees Verhagen 06 Scopias 6:48
13 Bam van der Hulst 06 AV Weert 6:51
14 Lukas van der Vorst 06 HAC 7:00
15 Bram Schulpen 06 Swift 7:23
16 Dylano Smeets 06 Scopias 7:32
17 Dylan van Rooij 06 AV Weert 7:41
18 Tymen Spee 06 Caesar 8:02
MPUPB, 1690M MPB
1 Evy Kuppens 06 AV Weert 6:21
2 Maaike van Veen 06 AV Weert 6:26
3 Sophie van den Boogaar 06 HAC 6:30
4 Merel Swinkels 06 Scopias 6:34
5 Meike Bliek 06 Achilles‑Top 6:35
6 Sarah Smit 06 HAC 6:46
7 Jaimy Hebben 06 Atletiek Leudal 6:49
8 Charlie Schreurs 06 Scopias 6:51
9 Danique Willemsen 06 Scopias 6:51
10 Claire van den Hurk 06 HAC 6:54
11 Joane Visschers 06 Caesar 7:01
12 Sanne van den Ham 06 Scopias 7:02
13 Loes Neuteboom 06 Atletiek Leudal 7:11
14 Floor van Riel 06 Atletiek Helden 7:19
15 Daphne van der Laan 06 AV Weert 7:21
16 Sanne Michiels 06 Helmond 7:50
17 Elke Bens 06 Swift 8:07
18 Sanne in de Braek 06 Caesar 8:10
JPUPC, 860M PUP C
1 Fergus Tabor 07 HAC 3:45
2 Dylan Hameetman 07 HAC 3:50
3 Chris Stijnen 07 Schimmert 4:00
4 Bas Verheijen 07 AV Weert 4:03
UITSLAGENLIJST
08‑02‑2015 16:58 Pag: 9
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑
5 Channing Wiedemeijer 07 ATV Venray 4:07
6 Raf Vaessen 07 AV Weert 4:22
7 Thijs Bongers 07 Swift 4:26
8 Tjisse Winkelmolen 07 ’t Jasper Sport 4:37
9 Noël Poyck 07 Caesar 4:38
10 Iven Spee 07 Caesar 4:40
11 Levi Vissers 07 Helden 4:41
12 Lowie Aerdts 07 Scopias 5:10
MPUPC, 860M PUP C
1 Emma Aarts 07 Atletiek Maastricht 3:53
2 Kiara Sluijpers 07 AVON 3:54
3 Mirthe Reijnen 07 HAC 4:13
4 Faye van Oorschot 07 GAC Gemert 4:28
5 Eva Rooijackers 07 GAC Gemert 4:40
6 Hielke Waterschoot 07 HAC 4:56
7 Femke van den Ham 07 Scopias 5:12
JMINI, 860M PUP C
1 Myka Kuijpers 08 Deurne 4:08
2 Pieke Billekens 08 AV Weert 4:09
3 Robert van Rooijen 08 Atletiek Leudal 4:58
MMINI, 860M PUP C
1 Merle van Rens 08 ATV Venray 4:25
2 Sophie van de Wouw 08 HAC 4:31
3 Selma Fonteijn 08 AV Weert 4:47
4 Luna Badur 08 HAC 4:53
5 Laura Sluijpers 09 Brunssum 5:13